مرجع دانلود واموزش یزد tag:http://p30download98.mihanblog.com 2020-05-30T12:19:38+01:00 mihanblog.com آموزش روابط زناشویی – دانلود کتاب آموزش روابط جنسی ( اسلامی بدون عکس) 2012-09-02T17:11:44+01:00 2012-09-02T17:11:44+01:00 tag:http://p30download98.mihanblog.com/post/5 حمیدرضا رحیمی آموزش روابط زناشویی یا روابط جنسی عنوان کتابیست که در این نوشته برای شما کاربران عزیز پی سی ایــ افــ آماده و ارائه دانلود رایگان شده است. بعد از موضوع اعتیاد به مواد مخدر، فقر اطلاع و فقدان آموزش در مورد روابط زناشویی یکی از بزرگترین عوامل طلاق است. در کتاب آموزش روابط زناشویی تنها به آموزش روابط جنسی پرداخته نمیشود بلکه به پاسخ مسائل جنسی مهم و رایج نیز پرداخته میشود. این کتاب شامل بخشها و فصلهای مختلف بوده که شامل: آموزش های مفید، سوالات رایج، نظریات دکتران، پیشنهادات، احادیث ائمه اطها

آموزش روابط زناشویی یا روابط جنسی عنوان کتابیست که در این نوشته برای شما کاربران عزیز پی سی ایــ افــ آماده و ارائه دانلود رایگان شده است. بعد از موضوع اعتیاد به مواد مخدر، فقر اطلاع و فقدان آموزش در مورد روابط زناشویی یکی از بزرگترین عوامل طلاق است. در کتاب آموزش روابط زناشویی تنها به آموزش روابط جنسی پرداخته نمیشود بلکه به پاسخ مسائل جنسی مهم و رایج نیز پرداخته میشود. این کتاب شامل بخشها و فصلهای مختلف بوده که شامل: آموزش های مفید، سوالات رایج، نظریات دکتران، پیشنهادات، احادیث ائمه اطهار در روابط جنسی، بررسی و صدها مسائل مفید دیگر مرتبط با روابط جنسی یا روابط زناشویی پرداخته میشود.
این کتاب کاملا به صورت متنی و اسلامی بوده و توسط برخی از دکتران مسلمان نوشته شده است.
برای دانلود کتاب آموزش روابط جنسی و مشاهده برخی از عناوین این کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

]]>
دانلود Xara Web Designer Premium 8 – نرم افزار ایجاد و طراحی وبسایت 2012-09-02T16:58:45+01:00 2012-09-02T16:58:45+01:00 tag:http://p30download98.mihanblog.com/post/4 حمیدرضا رحیمی Xara Web Designer Premium نام یک نرم افزار قدرتمند برای ایجاد و طراحی وب سایت بوده که توسط گروه نرم افزاری Xara Web Designer برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ تولید گردید. با توجه به سال عرضه این نرم افزار به بازار میتوان گفت از جمله نخستین برنامه های طراحی سایت محسوب میگردد. Xara Web Designer کمکتان میکند به راحتی و بدون علم طراحی وب و حتی بدون نوشتن چند سطر خط سایتهای زیبا با امکانات فراوان در رنگها و سلیقه های مختلف به صورت استایتک طراحی و در سایت خود از آن استفاده کنید. این برنامه در

Xara Web Designer Premium نام یک نرم افزار قدرتمند برای ایجاد و طراحی وب سایت بوده که توسط گروه نرم افزاری Xara Web Designer برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ تولید گردید. با توجه به سال عرضه این نرم افزار به بازار میتوان گفت از جمله نخستین برنامه های طراحی سایت محسوب میگردد. Xara Web Designer کمکتان میکند به راحتی و بدون علم طراحی وب و حتی بدون نوشتن چند سطر خط سایتهای زیبا با امکانات فراوان در رنگها و سلیقه های مختلف به صورت استایتک طراحی و در سایت خود از آن استفاده کنید.

این برنامه در محیط بسیار ساده و کاربر پسند امکان ایجاد سایتهای استاندارد با استفاده از فناوری های HTML ، CSS ، Xhtml و …را مهیا میسازد.

برای دانلود Xara Web Designer Premium و مشاهده برخی از امکانات آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

]]>
احکام جوانان – دانلود کتاب رساله احکام جوانان (پسران) 2012-09-02T16:48:32+01:00 2012-09-02T16:48:32+01:00 tag:http://p30download98.mihanblog.com/post/3 حمیدرضا رحیمی رساله احکام جوانان (پسران) عنوان کتابیست که در این نوشته برای دانلود آماده شده است، این کتاب مطابق با فتوای آیت الله مکارم شیرازی بوده و توسط مسعود مکارم تهیه و تنظیم شده است. فرق این رساله با رساله توضیح المسائل آیت الله مکارم شیرازی در اینست که این رساله مخصوص احکام جوانان و پسران بوده و مسائل مهم عمومی و مسائلی که مخصوص مربوط این این قشر میشود درج و ذکر گردیده است. در کل این رساله به صورت خلاصه تر و کاربردی تر برای قشر جوانان و پسران است. این کتاب شامل ۱۷۸ صفحه و ۲۰ فصل است ک ]]> دانلود ImTOO PDF to Word Converter – دانلود نرم افزار تبدیل پی دی اف به ورد 2012-09-02T16:41:07+01:00 2012-09-02T16:41:07+01:00 tag:http://p30download98.mihanblog.com/post/2 حمیدرضا رحیمی دانلود نرم افزار تبدیل پی دی اف به ورد عنوان این نوشته ای آماده شده است. در بسیاری از امورات مانند زمانی که قصد داشته باشید سند پی دی اف را به پسوندهای قابل ویرایش، متنی و ورد تبدیل نمایید نیازمند نرم افزاری هستید که در زیر به معرفی و توضیح آن میپردازیم.   ImTOO PDF to Word Converter نرم افزار قدرتمند تبدیل پی دی اف به ورد میباشد. با استفاده از این نرم افزار به راحتی میتوانید اسناد PDF خود را با یک کلیک به اسناد ورد تبدیل نمایید. ImTOO PDF to Word Converter دانلود نرم افزار تبدیل پی دی اف به ورد عنوان این نوشته ای آماده شده است. در بسیاری از امورات مانند زمانی که قصد داشته باشید سند پی دی اف را به پسوندهای قابل ویرایش، متنی و ورد تبدیل نمایید نیازمند نرم

افزاری هستید که در زیر به معرفی و توضیح آن میپردازیم.

  دانلود نرم افزار تبدیل پی دی اف به ورد

ImTOO PDF to Word Converter نرم افزار قدرتمند تبدیل پی دی اف به ورد میباشد. با استفاده از این نرم افزار به راحتی میتوانید اسناد PDF خود را با یک کلیک به اسناد ورد تبدیل نمایید.

ImTOO PDF to Word Converter به منظور تبدیل PDF به Word برای بار اول توسط Xilisoft Corporation در سال ۲۰۰۳ تولید شد و عرضه بازار گردید، این برنامه در سرعت و درستی کار خود نظیر ندارد!

برای دانلود نرم افزار ImTOO PDF to Word Converter و مشاهده سایر امکانات به ادامه مطلب مراجعه کنید.

]]>
دانلود uTorrent 3.1 – دانلود نرم افزار دریافت فایلها از تورنت 2012-09-02T16:29:30+01:00 2012-09-02T16:29:30+01:00 tag:http://p30download98.mihanblog.com/post/1 حمیدرضا رحیمی     uTorrent یک برنامه فوق العاده برای برای کلاینت های تورنت میباشد که با امکانات گسترده مانند محدود سازی مصرف پهنای باند، ذخیره سازی و دانلود خودکار از طریق RSS، تعیین زمان دانلود در آینده و … طراحی و تولید شده است. تورنت یک شبکه ای گسترده بوده که قابلیت دانلود رایگان انواع فایلها، نرم افزارها، بازیها، اطلاعات و سایر موارد با هر حجمی به صورت وارز(به شمول کرک ها) میباشد. در نسخه جدید µTorrent امکان جستجو در تورنت و دانلود مستقیم فایلها .torrent گنجانیده شده است. برای دانلو دانلود uTorrent 

 

uTorrent یک برنامه فوق العاده برای برای کلاینت های تورنت میباشد که با امکانات گسترده مانند محدود سازی مصرف پهنای باند، ذخیره سازی و دانلود خودکار از طریق RSS، تعیین زمان دانلود در آینده و … طراحی و تولید شده است. تورنت یک شبکه ای گسترده بوده که قابلیت دانلود رایگان انواع فایلها، نرم افزارها، بازیها، اطلاعات و سایر موارد با هر حجمی به صورت وارز(به شمول کرک ها) میباشد. در نسخه جدید µTorrent امکان جستجو در تورنت و دانلود مستقیم فایلها .torrent گنجانیده شده است.

برای دانلود µTorrent به ادامه مطلب مراجعه کنید.

]]>